מה אנחנו עושים?

כל פרויקט בניה הוא חלום של אדם שיזם אותו, הזקוק למנהל כדי להוציא אותו מהדמיון למציאות.
פרויקט בנייה אינו רק הנדסי במהותו אלא יש בו גם יצירתיות שמחייבת קבלת החלטות בשטח. איש מקצוע שיכול להבטיח לכם איכויות בהבנת הפרויקט שלכם, יחד עם מצוינות בביצוע, הוא איש המקצוע הנכון ביותר לביצועו מתחילתו ועד השלמתו.

ארז קחן הנדסה וניהול פרויקטים בע"מ רואה לנגד עיניה לא רק את המטרה הסופית של הקמת מבנה מגורים או מסחרי לטובת הקהילה, כי אם גם את התהליך, שיהיה מקצועי, יעיל, ונכון לכל הצדדים. פרויקט בניה, בשל מורכבותו הרבה, חשוב שינוהל על ידי מומחים בתחום, שיעניקו בטחון ושקט הן בפן המקצועי/ הנדסי והן בפן הכלכלי.

בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

ניהול פרוייקט - 360

כל פרוייקט הוא מסע ארוך. התרגשות גדולה של משהו חדש שעומד להתגשם. על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות הטוב ביותר, אנו מעמידים לרשותכם צוות מומחים ברמה בין לאומית הכולל: מהנדסים, מנהלי פרוייקטים, אדריכלים ומעצבי פנים. בין אם מדובר בוילת יוקרה או מרכז מסחרי גדול אנו מציעים מעטפת שירות של 360. כלומר, אנחנו איתכם עוד משלב החזון, דרך שלבי הוצאת היתרי בניה, עד בניה בפועל, פיקוח וקבלת מפתח. המעטפת השירותית כוללת:

 • ליווי מקצועי משלב הרעיון/החזון
 • ליווי בהוצאת היתרים והגשת תוכניות
 • בניית תקציב
 • ניהול מכרזי קבלנים – הפתרון שלנו כולל איתור קבלנים וניהול מו"מ עמם, ניסוח הסכמים והצעות לקבלנים השונים. את כל זה נוכל לעשות במקומכם כשאנחנו מנצלים את קשרי העבודה הרבים וההיכרות הענפה שלנו עם אנשי המקצוע מתחום זה.
 • פיקוח בשטח
 • ניהול תהליכי רישוי – מתבצע בכל שלב של ביצוע הפרויקט לפי ההתקדמות שלו בשטח. אנשי החברה הם בעלי הידע האדריכלי וההנדסי שנדרש מהם כדי למנוע כל מכשול משפטי או בירוקרטי בזמן ביצוע הפרוייקט.
 • ניהול תהליך טופס 4
 • בקרה תקציבית
 • והכי חשוב: הרמת הכוסית במשכנכם החדש!
f1_1

קוסט פלוס + COST

שיטת ביצוע פרויקטים

שיטת ביצוע הפרויקטים שלנו כקבלנים רשומים, היא שיטה בה היזם מתקשר איתנו כקבלנים ראשיים לפרויקט, בשקיפות מוחלטת, בצורה שבה אנו מבצעים את כל שלבי הבנייה ומקבלים תגמול של עלויות הבנייה + רווח קבלני מוסכם מראש. בכך, חוסך היזם עלויות של פערי תיווך, משום העסקת פועלי הקצה באופן ישיר על ידנו. בנוסף, אנו משלבים מטריצת רווח לקבלן במצב של חיסכון בעלויות הפרויקט, וכך זה חוסך ליזם בעלויות הבנייה. היזם נהנה מחיסכון בזמן הביצוע - התמורה שלך הקבלן = נגזרת מעלות הפרויקט. ולכן חיסכון = רווח גדול יותר לשני הצדדים. והרווח הגדול של השיטה - איכות בנייה ללא פשרות, וגמישות מוחלטת בתהליך הבנייה.

f1_1
4

פיקוח בשטח

כל פרויקט מגיע לסופו המוצלח רק לאחר שאנשי המקצוע מבטיחים את התנהלותו התקינה בשטח. פיקוח על פרויקט מסחרי, ציבורי או פרטי מתנהל בחברתנו באמצעות ביקורים תכופים בשטח וניהול בקרת איכות לפי התקנים המחמירים ביותר. הפיקוח נעשה תמיד בצורה אמינה ומקצועית על ידי מנהל פרוייקט מקצועי ומנוסה. העבודה נעשית תוך התחשבות בצורכי הלקוח, ביכולתו לספוג סיכונים שונים, בכישורים ובמיומנות המקצועית של עובדי הקבלן, לוח הזמנים שנקבע מראש והמטרות של הפרויקט בכל שלב שלו. מנהלי הפרוייקטים שלנו מחזיקים בכל הידע המעמיק והחיוני שנחוץ לצורך פיקוח בניה יעיל:

 • שיטות בנייה מסורתית וחדשנית
 • חומרים ושימוש בטוח בהם גם לסביבה
 • מגוון שיטות הבנייה והמגמות העכשוויות
 • טווח רחב של טכנולוגיות ושימוש בהן
 • פיקוח בשטח
 • שיטות של בניה ירוקה
 • בקרת איכות תוך הקפדה על נוהלי בטיחות לטובת הפועלים ולטובת הקהילה שבה נבנה הפרויקט

תמ"א 38/1/2

תמ"א 38 היא תכנית מתאר ארצית לחיזוק המבנים הקיימים בפני רעידות אדמה. בתמ"א 38/1 מדובר בחיזוק של מבנים קיימים, לעומת תמ"א 38/2 אשר מצריכה הריסת המבנה ובניה מחדש, היות ומדובר במבנים ישנים ומסוכנים. במקרה שכזה הדיירים מקבלים דירות חדשות באותו בניין שנבנה. חברתנו מציעה פיקוח מטעם הדיירים וליווי מקצועי שלם של תהליך התמ"א. בנוסף אנו מציעים את שירותנו המקצועי ליזמים שאינם בתחום הבניה וזקוקים למומחה שילווה את התהליך.

WhatsApp Image 2018-12-17 at 11.10.19
1

ניהול מכרזים

יזמים או קבלנים גדולים המעוניינים לגשת למכרזים על פרויקטים של בניה, מכירים את המורכבות הרבה בהגשה למכרז ובהכנה לפרויקט. חברתנו מציעה ניהול מכרזים מלא אשר מעניק לכם מטרייה של שירותים והכנה לפרויקט בצורה הטובה ביותר. השירותים כוללים הגשה למכרז, תכנון מירבי וחשיבה ביצועית הכוללים את כל מרכיבי הפרוייקט ברמה ההנדסית, כלכלית ותקציבית.

עיצוב חללים מסחריים

"חללים מסחריים וציבוריים מורכבים ופשוטים ככל שיהיו, דורשים עבודת איפיון טרם תכנון הפנים. חברתנו מעמידה לשירותכם ONE STOP SHOP, בו תוכלו במקום אחד לעבור תהליך של איפיון המותג שלכם: בירור ערכים, מיקוד קהל יעד, ובניית קונספט עיצובי מדויק, המבוסס על ערכי המותג ויצירת בידול נדרש לחלל. השירות כולל איפיון מותג, תכנון פנים, עיצוב והלבשת חלל. ובנוסף שירות משלים של ביצוע קבלני מלא וניהול פרויקט על ידי טובי המהנדסים."

חללים מסחריים
סגירת תפריט